top of page

Політика конфіденційності

Сайт  https://www.spartakiadaua.org/ приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі сайту https://www.spartakiadaua.org/ можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з реєстрацією на змагання, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з Вами, для будь-яких уточнень, пов’язаних з організацією заходів. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення

   1.1. Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через сайт, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через сайт або при реєстрації на сайті). Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

   1.2. Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання сайтом доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

   1.3. Використання Користувачем сайту https://www.spartakiadaua.org/ означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

   1.4. У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту https://www.spartakiadaua.org/

   1.5. Ця Політика застосовується тільки до сайту https://www.spartakiadaua.org/  Сайт https://www.spartakiadaua.org/  не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті https://www.spartakiadaua.org/

   1.6. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

2. Персональні дані

   2.1. Сайт https://www.spartakiadaua.org/  збирає персональні дані, а саме: ім’я, прізвище, стать, вік, контактний телефон, адресу електронної пошти, належність до спортивного клубу, місто. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

   2.2. Сайт https://www.spartakiadaua.org/  не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

   3.1. Сайт  https://www.spartakiadaua.org/ збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з організації змагань.

   3.2. Сайт https://www.spartakiadaua.org/  збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі, підтвердження замовлення, для зв’язку організаторів з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

   3.3. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

   3.4. Реєструючись на захід Користувач дає згоду на використання в подальшому фото/відео матеріалів із заходу де зображений він сам. Та не може мати будь-яких претензій до організатора події.

4. Умови надання доступу до бази даних

   4.1. Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

   4.2. При втраті або розголошення персональних даних сайт https://www.spartakiadaua.org/  інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

   4.3. Сайт https://www.spartakiadaua.org/ приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Політики конфіденційності

   5.1. Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як сайт https://www.spartakiadaua.org/ захищає персональні дані своїх користувачів.

6. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

   6.1. Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів сайту https://www.spartakiadaua.org/ за електронною адресою: info@spartakiadaua.org

bottom of page