11 трав. 2024 р., 10:00 – 18:00

Київ, Київ, Україна, 02000

Про захід

Учасники: ДТЕК "Київські регіональні електромережі", Fozzy Bears, Київтеплоенерго, Фора, КМППОЗ

Футзал склад команди: 12 гравців (4 польових гравців та воротар). Місця команд в групах визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх зустрічах. За перемогу команді нараховується - 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку - 0. При технічній поразці (перемозі) зараховується рахунок 5:0 (0:5). У випадку рівності очок у двох і більше команд їх місця визначаються за додатковими показниками у наступній послідовності:

1) кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (з конкурентами);

2) більшу кількість перемог у всіх матчах;

3) кращу різницю забитих та пропущених м'ячів в усіх матчах;

4) більшу кількість забитих м'ячів.

5) при абсолютній рівності цих показників місця команд визначаються жеребкуванням.

У разі нічийного результату у стикових іграх переможець визначається у серії з трьох післяматчевих шестиметрових ударів, згідно правил гри у футзал (без додаткового часу).

Тривалість матчу – 2 тайми по 15 хвилин.

Перерва між таймами у всіх матчах - до 5 хвилин. Команда має право взяти однохвилинний тайм-аут в кожному таймі.

Арбітраж матчів здійснюється відповідно до правил гри у футзал, затверджений ФІФА. Допускаються спрощення, зазначені в даному Регламенті. Після 5 фолів та кожного наступного фолу пробивається 10-метровий штрафний удар. Гравець, якого вилучено з поля, дискваліфікується на одну гру, а команда 2 хвилини грає в меншості або до забитого гола. Футболіст, який отримав два попередження в одній грі, з поля вилучається, але до наступної гри допускається. Футболіст, вилучений з поля за разове грубе порушення («пряма» червона картка), пропускає наступну гру.

Претензії по арбітражу гри та суперечки під час проведення гри розглядаються і вирішуються головою суддівської колегії заходу на підставі письмового протесту офіційного представника команди, яке подається не пізніше 30 хв. після закінчення матчу.

Кожна команда повинна мати єдину форму. На футболці гравця повинен бути номер, відповідний тому, який значиться за гравцем у рапорті арбітра.

При заміні воротаря на польового гравця допускається використання манишки.

Манишка повинна не збігатись за кольором з формою граючих команд, включаючи воротаря команди-суперниці.

Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму та команда, яка стоїть першою у календарі.

Командам, що не з'явилися на гру або залишили поле до того, як пролунав фінальний свисток, зараховується технічна поразка (0:5), а команді-суперниці – перемога (5:0).

Команда, яка не з'явилася на одну з ігор, до участі в подальших змаганнях не допускається. Команди самостійно чи за домовленістю не можуть змінювати умови проведення змагань, викладені у цьому Регламенті.