top of page

Час буде повідомлено пізніше.

|

Київ

футзал КУБОК ВИКЛИКУ

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
футзал КУБОК ВИКЛИКУ
футзал КУБОК ВИКЛИКУ

Час та місце

Час буде повідомлено пізніше.

Київ, Київ

Про захід

Учасники: FOZZY BEARS, КЛ "Феофанія", КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО", НМУ Богомольця, КП "Центр екстренної медицини та медицини катастроф", ДП "Івченко-Прогрес" (м.Запоріжжя), ДТЕК "КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ", STARMED

Чемпіонат м.Києва з футзалу серед підприємств  КУБОК ВИКЛИКУ 2023

змагання проводяться на відкритих міні-футбольних майданчиках зі штучним покриттямна теріторії парку Муромець. Розмір майданчика 18 X 40 м. Склад команди: 12 осіб. Змагання проводяться за правилами FUTZAL 2023.  Система проведення змагань: груповий етап-півфинали-граз а 3 місце-фінал. Місця команд в групах визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх зустрічах. За перемогу команді нараховується - 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку - 0. При технічній поразці (перемозі) зараховується рахунок 5:0 (0:5). У випадку рівності очок у двох і більше команд їх місця визначаються за додатковими показниками у наступній послідовності:

1) кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (з конкурентами);

2) більшу кількість перемог у всіх матчах;

3) кращу різницю забитих та пропущених м'ячів в усіх матчах;

4) більшу кількість забитих м'ячів;

5) при абсолютній рівності цих показників місця команд визначаються жеребкуванням.

У разі нічийного результату у півфіналі та фіналі переможець визначається у серії з трьох післяматчевих шестиметрових ударів, згідно правил гри у футзал (без додаткового часу).

Тривалість матча: 2 тайми по 15 хвилин. Перерва між таймами у всіх матчах - до 5 хвилин. Команда має право взяти однохвилинний тайм-аут в кожному таймі.

Квитки

  • КУБОК ВИКЛИКУ 2023

    участь в змаганнях+ланчбокс

    650,00 ₴
    Комісія за послугу +16,25 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page