top of page

сб, 13 квіт.

|

Київ

КМППОЗ-СПОРТ

тільки для працівників медичних закладів та установ які є колективними членами КМППОЗ

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
КМППОЗ-СПОРТ
КМППОЗ-СПОРТ

Час та місце

13 квіт. 2024 р., 11:49 – 07 трав. 2024 р., 16:00

Київ, Київ, Україна, 02000

Про захід

Київська  міська організація ФСТ "Спартак" та Київська міська профспілка працівників охорони здоров"я вітають Вас у  корпоративному спортивному  комьюніти. Наразі формується збірна команда  КМППОЗ  для участі у спортивному заході

ІГРИ СТОЛИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ 2024

Кожен з Вас може долучитись до збірної команди КМППОЗ, для  цього Вам необхідно зареєструватись на улюблений вид спорту:

1, Гирьовий спорт ваг кат до 80, до 95 та 95+

2. Армспорт ваг кат до 80, до 95 та 95+

3. Настільний теніс

4. Волейбол

5. Футзал

6. Шахи офлайн

7. Шахи онлайн

тім-лідер команди КМППОЗ - Микола ЗАДОРОЖНИЙ

тел: 067-581-65-75

Умови проведення змагань з видів спорт:

Настільний теніс Змагання особисті, з командним   заліком. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка).Змагання  проводяться згідно з діючими правилами  окремо серед чоловіків та жінок.  Систему проведення визначає головний  суддя змагань.Змішані парні  змагання проводяться у наступному складі  команди:  1 чоловік та 1  жінка. Систему проведення визначає головний суддя  змагань.

До командного заліку зараховується сума очок  кращих результатів:

- особистий чоловічий залік;

- особистий жіночий залік;

- парний змішаний залік.

За кожного не виставленого учасника очки до командного заліку не   нараховуються. У разі рівності очок у декількох команд, переможець   визначається за найбільшою кількістю 1,2,3 місць.

Гирьовий спорт

Змагання особисті, з командним заліком. Склад команди – 4 чоловіка.

вправа «Ривок» - вагові категорії жінки: до 68, до 80,   до 95 та 95+ Гиря 16 кг. Час на виконання 10 хв. Вправа «ривок»   виконується в один прийом однією потім другою рукою. Особиста першість   визначається за сумою підйомів лівою і правою руками

вправа «Ривок» - вагові категорії чоловіки: до 80, до 95 та 95+ Гиря 24 кг.

Час на виконання 10 хв. Вправа «ривок» виконується в один прийом   однією потім другою рукою. Особиста першість визначається за сумою   підйомів лівою і правою руками

вправа «Казацький жим» вагові категорії чоловіки: до   80, до 95 та 95+ Гиря 24 кг. Час на виконання 10 хв. Довільна зміна  рук,  фіксація гирі у кінцевій точці, зупинка на груді при жимі в  стартовому  положенні, ноги в суглобах ні рухомі, дозволяється нахил  корпусом, при  нерухомих ногах. Стартове положення гирі - зап¢ястє нижче  плечового  суглобу.

До командного заліку зараховується сума очок 4-х учасників.  За кожного не виставленого учасника очки не нараховуються.

Армспорт

Змагання особисті з командним заліком. Склад команди - 4 чоловіки.   Учасники проходять зважування за 1 годину до початку змагань. Вагові   категорії: до  70 кг, до 80 кг, до 90 кг, понад 90 кг. Змагання  проводяться згідно з  діючими правилами за системою з вибуванням після  двох поразок. Кожному  учаснику дозволяється приймати участь тільки у  відповідній ваговій  категорії.  Дозволяється одне здвоювання.

До командного заліку зараховується сума очок 4-х учасників. За   кожного не виставленого учасника очки не нараховуються. У разі рівності   очок у декількох команд, переможець визначається за найбільшою  кількістю  1,2,3 місць.

Футзал

Склад команди: 12 гравців (4 польових гравців та воротар).

Місця команд в групах визначаються за найбільшою сумою очок, набраних   у всіх зустрічах. За перемогу команді нараховується - 3 очки, за нічию  –  1 очко, за поразку - 0. При технічній поразці (перемозі)  зараховується  рахунок 5:0 (0:5). У випадку рівності очок у двох і  більше команд їх  місця визначаються за додатковими показниками у  наступній послідовності:

1) кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (з конкурентами);

2) більшу кількість перемог у всіх матчах;

3) кращу різницю забитих та пропущених м'ячів в усіх матчах;

4) більшу кількість забитих м'ячів.

5) при абсолютній рівності цих показників місця команд визначаються жеребкуванням.

У разі нічийного результату у стикових іграх переможець визначається у   серії з трьох післяматчевих шестиметрових ударів, згідно правил гри у   футзал (без додаткового часу).

Тривалість матчу – 2 тайми по 15 хвилин.

Перерва між таймами у всіх матчах - до 5 хвилин. Команда має право взяти однохвилинний тайм-аут в кожному таймі.

Арбітраж матчів здійснюється відповідно до правил гри у футзал,   затверджений ФІФА. Допускаються спрощення, зазначені в даному   Регламенті. Після 5 фолів та кожного наступного фолу пробивається   10-метровий штрафний удар. Гравець, якого вилучено з поля,   дискваліфікується на одну гру, а команда 2 хвилини грає в меншості або   до забитого гола. Футболіст, який отримав два попередження в одній грі,  з  поля вилучається, але до наступної гри допускається. Футболіст,   вилучений з поля за разове грубе порушення («пряма» червона картка),   пропускає наступну гру.

Претензії по арбітражу гри та суперечки під час проведення гри   розглядаються і вирішуються головою суддівської колегії заходу на   підставі письмового протесту офіційного представника команди, яке   подається не пізніше 30 хв. після закінчення матчу.

Кожна команда повинна мати єдину форму. На футболці гравця повинен   бути номер, відповідний тому, який значиться за гравцем у рапорті   арбітра.

При заміні воротаря на польового гравця допускається використання манишки.

Манишка повинна не збігатись за кольором з формою граючих команд, включаючи воротаря команди-суперниці.

Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму та команда, яка стоїть першою у календарі.

Командам, що не з'явилися на гру або залишили поле до того, як   пролунав фінальний свисток, зараховується технічна поразка (0:5), а   команді-суперниці – перемога (5:0).

Команда, яка не з'явилася на одну з ігор, до участі в подальших   змаганнях не допускається. Команди самостійно чи за домовленістю не   можуть змінювати умови проведення змагань, викладені у цьому  Регламенті.

Волейбол

Склад команди 10 осіб. Змагання проводяться згідно з діючими   правилами змагань. Система проведення змагань визначається Головною   суддівською колегією в залежності від кількості команд. За перемогу   надається 2 очки, поразку – 0 очок. Переможець визначається за   найбільшою кількістю набраних очок. При однаковій кількості очок у двох  і  більше командах, переможець визначається за:

· результатами особистої зустрічі;

· співвідношенням виграних і програних партій у зустрічах між ними.

Шахи офлайн

Змагання особист. Склад команди 2 спортсмена (1 чоловіки і 1 жінка).   Час при кожному учаснику 15 хвилин, тривалість туру – 30 хвилин. За   перемогу учаснику нараховується 1 очко, нічия – 0,5 очка, програш – 0   очок. Команда переможець визначається за найбільшою кількістю набраних   очок усіма гравцями команди. В разі рівності очок перевага надається  тій  команді, яка має найбільшу кількість командних перемог, а якщо і  такий  показник рівний, то перемогу здобуває команда, яка перемогла в  особистій  зустрічі між собою

Шахи онлайн

10 травня 2024 року на ігровому майданчику www.lichess.org

детальна інформація буде направлена учасникам 1.05 після реєстрації

Квитки

  • КМППОЗ-СПОРТ

    квиток включає харчування учасника

    0,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page